پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت از مهمترین وظایفی است که مدیر یک وب‌ سایت به عهده دارد.

پشتیبانی سایت

در یک مثال خوب وب‌ سایت را می‌توان مشابه یک خانه دانست که بدون نگهداری و مراقبت پس از مدتی ظاهری نامناسب و نازیبا به خود می‌گیرد.

یک وب‌ سایت بدون پشتیبانی سایت  پس از مدتی از شکل استاندارد خود خارج خواهد شد. و با پیام ها و باگ هایی مواجه میشود که باعث از بین رفتن رتبه در گوگل و همچنین ظاهری نا مناسب برای کاربران آنلاین سایت شما خواهد داشت.

محتوای وب‌ سایت به صورت غیر استاندارد وارد وب‌ سایت خواهد شد و رتبه‌ی شما در موتورهای جستجو تنزل خواهد کرد یا مطابق انتظار شما رشد نخواهد کرد.

پشتیبانی سایت یکی از راه حل هایی است که شما باید دنبالش باشید ، کسی که شما را راهنمایی کند و با تجربه ای که در این حوزه دارد مشکلات و راه حل های مناسب و معقولی در اختیار شما بدهد تا هزینه کمتری برای پشتیبانی سایت خود هزینه کنید .

این‌ها همگی به این معناست که برای خوب نگه‌داشته شدن وب‌ سایتتان، یا باید زمان بسیار زیادی را صرف کنید و یا اینکه این وظیفه را به نیروهای متخصص دیگری واگذار کنید

گروه ریما آنلاین مفتخر است که با نگهداری و پشتیبانی سایت شما بتواند قدمی در خدمت رسانی به شرکت  شما داشته باشد .

لازم به ذکر است که  این سرویس به صورت یک ساله است و تمامی خدمات آن برای سایت شما به صورت رایگان میباشد و فقط شما هزینه پشتیبانی را خواهید داد .

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)