طراحی قالب سایت ، Website Template Design

طراحی قالب سایت ، Website Template Design

قالب سایت یا تمپلیت Template سایت به چه معناست ؟ در طراحی سایت از مراحل مختلفی اعم از کدنویسی ، قالب سازی ، ارتباطات ، هاست و دامین ، سئو SEO (بهینه سازی سایت) و سایر موارد دیگر می توان اشاره کرد که در این قسمت به قالب سازی خواهیم پرداخت.

قالب سازی به قسمت ظاهری سایت گفته می شود که برای بازدیدکنندگان نمایان خواهد شد، این قسمت از مراحل مهم طراحی سایت می باشد به این دلیل که تمام کسانی که با سایت شما سروکار دارند باید رضایت داشته باشند ، از مدیر سایت که تمایل به داشتن سایت زیبا و حرفه ای دارد ، بازدیدکننده سایت یا همان مشتری که انقدر سایت شما باید جذاب باشد که با مشاهده آن ساعات زیادی را در سایت شما بگذراند و در قسمت بعدی موتور جستجوگر گوگل می باشد که تایید نماید در کدهای قالب شما مشکلی نبوده و سایت در نمایش خود از سرعت بالایی برخوردار میباشد.

در صورتی که خطایی در کدزنی template سایت باشد باعث بروز اتفاق دیگری همچون عدم نمایش قسمت هایی از سایت و Load الباقی کدها خواهد گردید.

قالب سایت ها به شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، نمایشگاهی ، پزشکی و سایر مشاغل خواهد گردید که در هر نوع از آنها شمایل مختلف و آیتم های متفاوتی به نمایش درمیاید.

مشکلات احتمالی تمپلیت سایت ها :

طراحان ممکن است در ابتدای کار قالبی طراحی نموده و در سایت مشتری آپلود نمایند، این کار در ابتدا بدون مشکل پیش خواهد رفت ولی در صورتی که template مورد نظر دارای Bog (حفره های نفوذی ) باشد در طول مدت بعدی دچار خرابکاری هایی خواهد شد. نمای من برای حل این مشکل با مشتریان خود قراردادی فی مابین تنظیم می نماید تا از صحت قالب مورد اطمینان نمایند و در صورت هر گونه مشکل گروه نمای من وظیفه اصلاح پوسته را بر عهده خواهد داشت.

طراحی قالب سایت ، Website Template Design

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)